KOTKAJL INWESTYCYJNY

18.09.2020 | Aktualności

BREWE Leasing jest od lat emitentem papierów wartościowych. Najpierw były to emisje obligacji, a od lipca 2019 roku, KWIT-u Dochodowego. Spółka cieszy się dużym zaufaniem inwestorów. Obecny projekt, z którym zwraca się do rynku inwestycyjnego, to edukacja. Tak powstał KOKTAJL INWESTYCYJNY, który ma być programem spotkań mentorów z inwestorami. Inauguracja cyklu już 22 września o godzinie 19.00. Temat: Historia pieniądza. Gospodarzem będzie: Paweł Zaremba-Śmietański. Skutecznie rozprawi się on z zakorzenionymi na rynku mitami i podzieli swoimi nieszablonowymi wnioskami.

– KOKTAJ INWESTYYJNY, to ukłon w kierunku inwestorów – mówi Arkadiusz Mikłasz, prezes spółki. Nasza spółka cieszy się zaufaniem licznego ich grona. Od lat współpracują z nami powierzając swoje środki i zarabiając razem z nami na leasingu oraz na faktoringu. Ich zaufanie jest dla nas bezcenne. Wszystkie emisje obligacji wykupujemy w terminie. Odsetki są płacone również z należytą starannością – to procentuje, ponieważ grupa wracających do nas inwestorów stale się powiększa – dodaje prezes.

Na dziś BREWE Leasing wykupiło już 21 emisji obligacji łącznie na kwotę 12 612 000 złotych. Zespół BREWE Leasing reaktywował Komercyjny Weksel Inwestycyjno Terminowy, który spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród inwestorów. 

– Postanowiliśmy się zrewanżować rynkowi. KOKTAJL INWESTYCYJNY – to cykl spotkań z ludźmi, których wiedza i doświadczenia pomogły nam zbudować wiarygodność i zaufanie rynkowe. Pragniemy się tym z Państwem podzielić. Wiemy jak ważny jest dostęp do rzetelnych informacji. Stąd też regularne spotkania naszego zarządu z Wami. Dlatego też np. otworzyliśmy nasz kanał na YOU TUBE, żeby ułatwić dostęp do informacji, ułatwić komunikację z naszą Spółką a teraz program, KOKTAJL INWESTYCYJNY – mówi Arkadiusz Mikłasz. 

Pierwszym autorytetem, który spotka się z internautami, w sponsorowanym przez BREWE Leasing cyklu KOKTAJL INWESTYCYJNY, jest Pan Paweł Zaremba Śmietański. To niekwestionowany znawca rynku inwestycyjnego. Twórca wielu innowacyjnych rozwiązań, z których część stała się później rynkowym standardem. Pasjonuje się kwestiami inwestycji i wycen. 

O czym będzie pierwszy odcinek programu?- Na najbliższym spotkaniu opowiemy o pieniądzu. Temat historii pieniądza wydaje się banalny, ale okazuje się, że jest nie tylko szalenie ciekawy, ale przede wszystkim bardzo pouczający w zakresie rozumienia mechanizmów lokacyjnych. Obecna i spodziewana sytuacja monetarna i budżetowa, a o tym też powiemy, ma kluczowe znaczenie dla przyszłości naszych obecnych finansów. Przy okazji powiemy sobie, czy i dlaczego warto lub nie inwestować w waluty lub trzymać pieniądze na lokatach. Reszty dowiecie się Państwo podczas mojego webinaru – powiedział Paweł Zaremba – Śmietański. 

Obligacje skarbowe versus KWIT Dochodowy

czyli Krótka rozprawka nt. tego czy obligacje skarbowe ochronią konsumentów przed inflacją Stosunkowo najlepszym produktem dostępnym na rynku jest nowość: dwuletnie oszczędnościowe obligacji skarbowych o zmiennej stopie procentowej. Obligacje te są oprocentowane na...

czytaj dalej

Aktualności Maj 2022

Tylko do 31 maja 2022 rokumożna zainwestować w KWIT Dochodowy Serii C22! www.kwitdochodowy.com Spóźnialskich zapraszamy dopiero w czerwcu!6 czerwca rusza emisja Serii F! Już dziś zapowiadamy, że będzie to seria z NIESPODZIANKĄ ! Leasing od BREWE Leasing? Prowadzisz...

czytaj dalej

Wojna na Ukrainie – zagrożenie czy okazja?

Tytuł może wydawać się niestosowny, bo jak można traktować tak tragiczne wydarzenie, jak wojna jako okazję. Ale taka już niewdzięczna rola analityka, iż odkładając na bok aspekty moralne, musi skupić się na ekonomii i rynku inwestycyjnym. Traktowanie wojny jako okazji...

czytaj dalej