Transport ciężki

Leasing inny niż wszystkie!

BREWE PLF wspiera Przedsiębiorców, którzy z różnych względów nie mogą uzyskać finansowania w instytucjach leasingowych z kapitałem bankowym.

W ramach specjalizacji AUTOMOTIVE realizujemy umowy leasingu na transport ciężki, w tym samochody ciężarowe, ciągniki siodłowe, przyczepy, naczepy, pojazdy specjalistyczne, autobusy oraz autokary, zarówno nowe jak też używane.

W ramach specjalizacji AUTOMOTIVE przy transporcie ciężkim dedykowane programy finansowania.

Program: TRANSPORT CIĘŻKI

Program przygotowany z myślą o polskich Przedsiębiorcach, którzy nie uzyskali leasingu w instytucjach z kapitałem bankowym.

W ramach programu „TRANSPORT CIĘŻKI” realizujemy umowy leasingu operacyjnego na fabrycznie nowe oraz używane samochody ciężarowe, ciągniki siodłowe, naczepy i przyczepy, autobusy i autokary oraz pojazdy specjalistyczne różnych marek. Nie wprowadzamy ograniczeń odnośnie ceny pojazdów, marki oraz ich wieku. W przypadku pojazdów używanych wymagamy każdorazowo wykonania wyceny przez dedykowanego rzeczoznawcę. Preferujemy pojazdy nowe oraz używane, których wiek nie przekracza 5 lat, a przebieg jest mniejszy niż 500.000 km. Nie mniej jednak możemy udzielić finansowania na pojazdy starsze lub z większym przebiegiem pod warunkiem pozytywnej oceny ich stanu technicznego.

Jesteśmy w stanie zaakceptować trudniejszą sytuację przedsiębiorcy w bazach informacji kredytowej. Analiza klienta odbywa się w ramach standardowej ścieżki decyzyjnej wraz z dokumentami finansowymi i oceną zdolności kredytowej.

 

Program: LEASING ZWROTNY POJAZDÓW

W sytuacji w której w przedsiębiorstwie potrzebne są dodatkowe środki finansowe na prowadzenie działalności gospodarczej, a pojawiają się problemy z uzyskaniem kredytu lub pożyczki bankowej, rozwiązaniem może być leasing zwrotny posiadanego samochodu lub samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych, a nawet całych zestawów (ciągnik siodłowy + naczepa).

W przypadku leasingu zwrotnego przedsiębiorca odsprzedaje środek trwały firmie leasingowej, która następnie udostępnia mu dany przedmiot w ramach umowy leasingu. Po zakończeniu umowy leasingu pojazd staje się ponownie własnością przedsiębiorcy.

W przypadku naszej oferty możemy udzielić leasingu zwrotnego na samochody ciężarowe i inne środki trwałe na okres maksymalnie 48 miesięcy. Jesteśmy w stanie uwolnić 60% wartości rynkowej danego przedmiotu leasingu. Wartość rynkowa określana jest na podstawie wyceny dedykowanego rzeczoznawcy. 

W naszym przypadku jest to tzw. leasing płynnościowy. Nie stawiamy ograniczeń co do długości wcześniejszego użytkowania pojazdu. Może to być samochód kupiony przez przedsiębiorcę miesiąc temu, użytkowany dłuższy czas lub pojazd wykupiony z innego leasingu.

 

Co zyskujesz dla siebie i swojej firmy?

Współpracując z BREWE PLF zyskasz:

Płynność i stabilność finansową

W łatwy sposób możesz pozyskać środki obrotowe do firmy, uregulować zobowiązania lub zainwestować.

Elastyczność

Każdy Klient jest dla nas wyjątkowy. Bez względu na sytuację w której się znajdujesz nasi specjaliści są otwarci na Ciebie i Twój biznes.

Bezpieczeństwo

Wszystkie nasze rozwiązania przygotowane są w sposób transparentny i prosty.

Decyzja o przyznaniu środków nawet w ciągu 48h

Decyzja o podjęciu współpracy nawet w 48 h. Możliwość podpisania umowy w Twoim biurze, domu lub zdalnie.

Wypełnij formularz i poznaj nowe możliwości finansowania

Nasz doradca skontaktuje się Tobą w ciągu 48h. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy!

Sprawdź inne programy leasingowe dla przedsiębiorców:

To szeroki wachlarz usług dla Twojego biznesu. Każdy z nich dopasujemy do Twojej aktualnej sytuacji.