Leasing zwrotny

Leasing inny niż wszystkie!

BREWE PLF wspiera Przedsiębiorców, którzy z różnych względów nie mogą uzyskać finansowania w instytucjach leasingowych z kapitałem bankowym.

W sytuacji w której w przedsiębiorstwie potrzebne są dodatkowe środki finansowe na prowadzenie działalności gospodarczej, a pojawiają się problemy z uzyskaniem kredytu lub pożyczki bankowej, rozwiązaniem może być leasing zwrotny.

W przypadku leasingu zwrotnego przedsiębiorca odsprzedaje środek trwały (pojazd, maszynę, nieruchomość) firmie leasingowej, która następnie udostępnia mu dany przedmiot w ramach umowy leasingu. Po zakończeniu umowy leasingu przedmiot ponownie staje się własnością przedsiębiorcy.

W naszym przypadku proponowany leasing zwrotny to tzw. leasing płynnościowy. Nie stawiamy ograniczeń co do długości wcześniejszego użytkowania środka trwałego. Może to być przedmiot dopiero co zakupiony, użytkowany już jakiś czas w przedsiębiorstwie lub wykupiony z innego leasingu po zakończeniu umowy.

Jesteśmy w stanie zaakceptować trudniejszą sytuację przedsiębiorcy w bazach informacji kredytowej. Analiza klienta odbywa się w ramach standardowej ścieżki decyzyjnej wraz z dokumentami finansowymi i oceną zdolności kredytowej.

Co zyskujesz dla siebie i swojej firmy?

Współpracując z BREWE PLF zyskasz:

Płynność i stabilność finansową

W łatwy sposób możesz pozyskać środki obrotowe do firmy, uregulować zobowiązania lub zainwestować.

Elastyczność

Każdy Klient jest dla nas wyjątkowy. Bez względu na sytuację w której się znajdujesz nasi specjaliści są otwarci na Ciebie i Twój biznes.

Bezpieczeństwo

Wszystkie nasze rozwiązania przygotowane są w sposób transparentny i prosty.

Decyzja o przyznaniu środków nawet w ciągu 48h

Decyzja o podjęciu współpracy nawet w 48 h. Możliwość podpisania umowy w Twoim biurze, domu lub zdalnie.

Wypełnij formularz i poznaj nowe możliwości finansowania

Nasz doradca skontaktuje się Tobą w ciągu 48h. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy!

Sprawdź inne programy leasingowe dla przedsiębiorców:

To szeroki wachlarz usług dla Twojego biznesu. Każdy z nich dopasujemy do Twojej aktualnej sytuacji.