Leasing maszyn i urządzeń

Leasing inny niż wszystkie!

BREWE PLF wspiera Przedsiębiorców, którzy z różnych względów nie mogą uzyskać finansowania w instytucjach leasingowych z kapitałem bankowym.

W ramach specjalizacji MiU (maszyny i urządzenia) realizujemy umowy leasingu na fabrycznie nowe maszyny i urządzenia, pochodzące od polskich producentów lub dystrybutorów o wartości nie większej niż 200.000 zł. netto. Po ocenie klienta istnieje możliwość zaakceptowania przedmiotu leasingu o większej wartości.

Jesteśmy w stanie zaakceptować trudniejszą sytuację przedsiębiorcy w bazach informacji kredytowej. Analiza klienta odbywa się w ramach standardowej ścieżki decyzyjnej wraz z dokumentami finansowymi i oceną zdolności kredytowej.

W ramach tej specjalizacji podobnie jak w przypadku pojazdów istnieje możliwość uzyskania leasingu zwrotnego.

W przypadku leasingu zwrotnego przedsiębiorca odsprzedaje środek trwały firmie leasingowej, która następnie udostępnia mu dany przedmiot w ramach umowy leasingu. Po zakończeniu umowy leasingu przedmiot leasingu staje się ponownie własnością przedsiębiorcy.

W przypadku naszej oferty możemy udzielić leasingu zwrotnego na maszyny lub urządzenia  na okres maksymalnie 48 miesięcy. Jesteśmy w stanie uwolnić 60% wartości rynkowej danego przedmiotu leasingu. Wartość rynkowa określana jest na podstawie wyceny dedykowanego rzeczoznawcy. 

W naszym przypadku jest to tzw. leasing płynnościowy. Nie stawiamy ograniczeń co do długości wcześniejszego użytkowania maszyny lub urządzenia. Może to być maszyna lub urządzenie, które zostało dopiero zakupione, użytkowane przez dłuższy okres lub wykupione właśnie z innego leasingu po zakończeniu umowy.

W przypadku leasingu zwrotnego maszyn i urządzeń weryfikujemy szczegółowo pochodzenie przedmiotów leasingu. Niezbędne jest przedstawienie kompletu wcześniejszych faktur zakupowych, od momentu wprowadzenia danego urządzenia lub maszyny do obrotu gospodarczego (użytkowania).

Co zyskujesz dla siebie i swojej firmy?

Współpracując z BREWE PLF zyskasz:

Płynność i stabilność finansową

W łatwy sposób możesz pozyskać środki obrotowe do firmy, uregulować zobowiązania lub zainwestować.

Elastyczność

Każdy Klient jest dla nas wyjątkowy. Bez względu na sytuację w której się znajdujesz nasi specjaliści są otwarci na Ciebie i Twój biznes.

Bezpieczeństwo

Wszystkie nasze rozwiązania przygotowane są w sposób transparentny i prosty.

Decyzja o przyznaniu środków nawet w ciągu 48h

Decyzja o podjęciu współpracy nawet w 48 h. Możliwość podpisania umowy w Twoim biurze, domu lub zdalnie.

Wypełnij formularz i poznaj nowe możliwości finansowania

Nasz doradca skontaktuje się Tobą w ciągu 48h. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy!

Sprawdź inne programy leasingowe dla przedsiębiorców:

To szeroki wachlarz usług dla Twojego biznesu. Każdy z nich dopasujemy do Twojej aktualnej sytuacji.