fbpx

Programy specjalistyczne

Program „AUTO BEZ BIK”

Program przygotowany z myślą o polskich Przedsiębiorcach, którzy w związku z trudną sytuacją gospodarczą spowodowaną pandemią, nie uzyskali leasingu w instytucjach z kapitałem bankowym.

W ramach programu „AUTO BEZ BIK” realizujemy umowy leasingu operacyjnego na fabrycznie nowe samochody osobowe różnych marek w ramach tzw. szybkiej ścieżki decyzyjnej. Nie weryfikujemy zapisów w bazach kredytowych (BIK, BIG, KRD itp.).

Przedmiotem umowy leasingu mogą być samochody osobowe o wartości nie przekraczającej 100.000 zł. netto. Pod pewnymi warunkami jesteśmy w stanie rozmawiać także o droższych pojazdach.

Potrzebujesz auta do firmy? Wystarczy wypełniony wniosek i oferta od dealera. Resztą zajmiemy się sami.

Zachęcamy do kontaktu z Departamentem Sprzedaży.

Program „DOSTAWCZY BEZ BIK”

Prowadzisz firmę transportową? Może jesteś kurierem? Zajmujesz się dostawami, przewozem towarów lub ludzi? Z myślą o Tobie przygotowaliśmy program finansowania „DOSTAWCZY BEZ BIK”

W ramach tego programu udzielamy leasingu na nowe auta dostawcze o DMC do 3,5t., których wartość nie przekracza 120.000 zł. netto.

W ramach uproszczonej procedury weryfikacyjnej nie sprawdzamy baz kredytowych. W celu uzyskania decyzji finansowej wystarczy złożyć wniosek leasingowy i przedstawić ofertę od dealera.

Resztą formalności zajmie się nasz Departament Sprzedaży.

Zapraszamy do współpracy.

Program „NIERUCHOMOŚCI”

Żyjemy w trudnych gospodarczo czasach, w których Przedsiębiorcy mają utrudniony dostęp do finansowania bankowego w formie leasingu lub kredytu. Zaostrzone kryteria oceny klienta, obniżone stopy procentowe, nie zachęcają banków do szybkiego wznowienia akcji kredytowej.

Dlatego wychodząc na przeciw potrzebom polskich Przedsiębiorców przygotowaliśmy program leasingu nieruchomości.

Przedmiotem umowy leasingu nieruchomości mogą być apartamenty, lokale biurowe, mieszkania, przeznaczone na działalność gospodarczą, pochodzące z rynku wtórnego, których wartość nie przekracza kwoty 500.000 zł. netto.

W ramach tego programu jesteśmy otwarci także na leasing zwrotny wspomnianych nieruchomości. Tego typu finansowanie może być alternatywą dla trudno dostępnego kredytu bankowego. Leasing zwrotny może pomóc w utrzymaniu płynności finansowej przedsiębiorstwa i uchronić przed koniecznością restrukturyzacji posiadanych zobowiązań bankowych.

Jeśli potrzebujecie Państwo więcej informacji zachęcamy do kontaktu z Departamentem Sprzedaży.