Program "Artysta"

Photogenica PHX13470240

Cenimy ludzi działających z pasją. Wrażliwe dusze szukające natchnienia w teatrze, muzyce, malarstwie, fotografii oraz filmie. Artystów, którzy potrafią sprawić, że otaczający nas świat staje się piękniejszy. To właśnie z myślą
o nich BREWE Leasing Sp. z o.o. przygotowała program "ARTYSTA". Tym samym dajemy możliwość zmonetyzowania potencjału jakim są  talent i pasja twórcza artystów w Polsce.

Opracowujemy i realizujemy finansowanie między innymi:  instrumentów muzycznych, wyposażenia estradowego, sprzętu nagłaśniającego, oświetleni scenicznego, urządzeń miksujących, samplerów, kamer filmowych, sprzętu fotograficznego, wyposażenia atelier artystów plastyków, muzyków, filmowców.

Zapraszamy do rozmowy nt. dokonań, planów oraz potrzeb i wypełnienia wniosku. Resztą zajmiemy się my. Przygotujemy propozycję finansowania.
Teraz także bez wkładu własnego – możliwość sfinansowania 100% potrzeb*.

*Uzależnione od indywidualnej oceny złożonego wniosku.

 "Jesteś zaiteresowany? Napisz do nas?"


Program "Start-up"

Photogenica PHX65470139

Masz świetny, innowacyjny pomysł na biznes? Brak Ci pieniędzy na zakup przedmiotów niezbędnych do funkcjonowania i do realizacji zamierzeń biznesowych? Nie masz zdolności kredytowej? Zgłoś się do nas! Chętnie zapoznamy się z Twoim biznesplanem lub wręcz pommożemy go przygotować Przeanalizujemy Twoją sytuację i podejmiemy decyzję o finansowaniu.
BREWE Leasing Sp. z o.o. pomaga młodym przedsiębiorcom w rozkręceniu biznesu, poprzez finansowanie zakupu środków trwałych i wyposażenia z wykorzystaniem umów leasingu operacyjnego lub leasingu finansowego. Następnie poprawimy Waszą płynność finansową faktoringiem, Nasza działalność nie kończy się na leasingu samochodów. Jesteśmy otwarci na finansowanie niekonwencjonalnych przedmiotów, które pomogą ci w prowadzeniu  działalności.
Z naszą pomocą zrealizujesz swoje biznesowe cele! Najważniejsza rzecz to nie poddawać się i iść swoją drogą.

 "Jesteś zaiteresowany? Napisz do nas?"


Program "Medyk"

Photogenica PHX61668281

Z myślą o profesjonalistach wykonujących zawody medyczne – lekarz, pielęgniarka, rehabilitant, specjalista medycyny estetycznej, itp. wprowadziliśmy program "MEDYK". Jesteśmy zainteresowani finansowaniem kompleksowego wyposażania gabinetów medycznych różnych specjalności. Dotychczas finansowaliśmy m.in. wyposażenia gabinetów stomatologicznych w specjalistyczny sprzęt diagnostyczny tj. tomografy, pantomografy wraz z osprzętem informatycznym, a także unity stomatologiczne. Otwieramy się na rynek urządzeń radiologicznych, ultrasonograficznych wykorzystywanych w innych specjalizacjach medycznych tj. kardiologia, gastrologia, neurologia.
Jesteśmy otwarci na szczere rozmowy w przypadkach złożonych - trudniejszych oraz obszarach, które nie są procedowane w bankach, firmach leasingowych korporacyjnych.
Proponujemy uproszczoną i szybką procedurę. Do weryfikacji możliwości finansowania wystarczy dowód osobisty, dyplom uczelni medycznej i wypełniony wniosek.
Finansowanie zakupu środków trwałych i wyposażenia w formie  leasingu operacyjnego lub leasingu finansowego. Możliwość finansowania przy wkładzie własnym już od 10%.

 "Jesteś zaiteresowany? Napisz do nas?"